MODUŁ PRZEDSIĘBIORCA

sobota 25.05.2024 r.

II Moduł Przedsiębiorca

Konferencja „Innowacje energetyczne dla rozwoju biznesu i przemysłu”

Jak efektywnie zwiększyć obroty firmy bez energetycznych strat? A może energia rozchodzi się nie w tym kierunku, co trzeba? Trzymać się utartych energetycznych schematów czy zaryzykować z innowacjami energetycznymi? My stawiamy na dobrą wymianę energii.

Zorganizujemy plener ze stoiskami promocyjnymi oraz interdyscyplinarną konferencję, podczas której zostaną zaprezentowane ciekawe innowacje technologiczne, które można wdrażać w celu pozyskania, magazynowania lub oszczędzania energii.

Pragniemy skupić się na prezentacji praktycznych rozwiązań oraz prezentacji firm, które oferują wdrażanie innowacji energetycznych dla biznesu oraz dla przemysłu.

Na promocyjnych stoiskach będzie można zaprezentować swoją ofertę, nawiązać współpracę lub wymienić się ciekawymi doświadczeniami.

Ta przestrzeń będzie dostępna również dla wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z ofertami pracy i możliwością budowania swojej kariery w firmach związanych z branżą energetyczną.

Podczas konferencji „Innowacje w Energetyce dla biznesu i przemysłu” zostaną zaprezentowane najciekawsze oferty, usługi, startupy i projekty badawcze.

Drugiego dnia Festiwalu Wynalazków odbędzie się również challenge na nową nazwę Akceleratora przemysłowego ARP w Stalowej Woli. Uczestnikiem konkursu może być osoba pełnoletnia, która najpóźniej do 17 maja zgłosi swój udział mailowo na adres: akcelerator@arp.pl. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Liczba miejsc ograniczona.